VIDEO

Skladba: Príbeh

Reportáž – z kamery Kancelárie prezidenta SR

Reportáž z návštevy prezidenta SR na predpremiére muzikálu Skrotenie

Reportáž o krotení muzikálu v Komárne

- základné informácie o projekte (točené 29 dní pred premiérou)

Skladba Antónia a Shylock

- video vzniklo ako časť študentskej práce Stanka Králika (predstavitel Bianca), točilo sa 29. marca 2011 na foto dni. Pôvodne sa malo točiť len pre účel reportáže, vzniklo viac-menej náhodne. Je však úplne perfektné. Prevzala ho aj lokálna – Komárňanská televízia.

Skladba Celý svet je Divadlo

- video vzniklo ako prezentácia novej skladby -  Celý svet je divadlo. Naspievala ju Evelyn Polozsányivá Táto skladba odštartuje naše predstavenie a je akýmsi spojením nášho divadelného sveta s naším bežným svetom. Mimo iné sa v texte trochu opiera aj o našu sedem ročnú históriu a aj našu bežnú realitu. To bol aj dôvod prečo sme k hudbe pripojili fotografie s predchádzajúcich predstavení.

Skladba Vládnu svetu, vládnu nám

-titulná skladba k druhej časti nášho muzikálu má tri krásne zvláštnosti. Zložili sme si ju sami (Julka a Karol), bude hraná naživo a už má premiéru za sebou. Odohrali sme ju (úspešne) na koncerte v RÉVe.

Reportáž o našom predchádzajúcim projekte (muzikál Sen noci Svätojánskej)

- Sen noci Svätojánskej videlo asi 20 000 divákov. Ďakujeme

Reportáž kancelárie prezidenta o projekte Sen noci Svätojánskej

Časť 1 /2

Časť 2 /2

Prezident SR J.E. Ivan Gašparovič sa zúčastnil slávnostnej premiéry študentského projektu Sen noci Svätojánskej. (31. októbra 2008) Z predstavenia bol milo prekvapený a sľúbil, že na ďalšiu premiéru opäť príde. Na svojich stránkach (www.prezident.sk) kancelária prezidenta priniesla videoreportáž o tomto predstavení. Blíži sa naša nová premiéra, pán prezident plní svoj sľub a príde, dovolili sme si toto video prevziať. Pripomeňte si teda s nami ako to celé bolo. Video je rozdelené na dve časti a obsahuje aj ukážky z nášho predstavenia.

 

Powered by WordPress | Shop Free AT&T Cell Phones Online. | Thanks to iCellPhoneDeals.com, Free MMO and Transfer equity